RESIDENT Concept House

Киев, Владимирская улица, 86А
Забудовник SAGA Development создана в 2016 году под названием Riverside Development. Компания реализует проекты жилой недвижимости в Киеве и Одессе, оказывает спектр услуг в сфере девелопмента: начиная с подбора, оценки и экономического обоснования участков, разработки концепций развития территории, маркетинговой стратегии до продажи жилых, коммерческих площадей и комплексного управления реализованными проектами. Первый объект SAGA Development – жилой комплекс New York Concept House – введен в эксплуатацию в декабре 2017 года. Главная цель SAGA Development – создание комфортного жилого пространства для всех горожан, улучшение облика городов и качества жизни в них. Ключевое отличие проектов компании – человекоцентричность. Также для них характерны ориентация на развитие, архитектура, комплексный подход к развитию придомовых территорий и общественных пространств, использование инновационных технологий строительства и эксплуатации "умного дома" и "умной квартиры". В 2017 году SAGA Development презентовала единую экосистему управления жилыми комплексами – SFERA living system, призванную заменить традиционные ЖЭКи и обеспечить комфортное для жителей решение бытовых вопросов через мобильное приложение.

АГЕНТ ГАРНОГО СМАКУ

Житловий комплекс розташований на вулиці Володимирська, 86А. Звідси ви пішки дістанетесь до головних архітектурних пам’яток міста, об’єктів ділової та культурної інфраструктури.

RESIDENT Concept House поєднав у собі всі переваги клубного формату

  • обмежена кількість квартир, розташування в історичному та діловому центрі столиці, використання сучасних технологій в обслуговуванні будинку.


  • Ми впевнені, що щастя вимірюється красою. Гарне життя, гарна сім’я, гарні люди навколо… А також та краса, яку ви створюєте щодня завдяки своїй творчій енергії та своєму смаку.

  • Саме тому ми приділяємо стільки уваги створенню унікальної естетики, яка стала впізнаваною рисою RESIDENT Concept House. Яскравий фасад із просторими терасами, на яких висаджені кущі та дерева. Перші поверхи, оздоблені металом, який нагадує старовинне золото. Витвори сучасного мистецтва у інтер’єрах суспільних просторів. Краса повинна оточувати вас не лише у ваших апартаментах, а й за їх межами!

  • Звісно, не все можна купити за гроші, але дещо можна. Наприклад, квартиру у клубному будинку, який оточує зелень. Просторі апартаменти у історичному центрі міста із видом на старовинні будинки. Можливість пішки дістатися до роботи у київському сіті. Щоденні прогулянки у найкращих київських парках…

  • Слово «розкіш» сповнюється новим змістом. Сьогодні розкіш – це більше часу проводити зі своєю сім’єю. Милуватися рідним містом не зі смартфону, а з власної тераси. Знати сусідів в обличчя, а не за автомобільними номерами. По-справжньому комфортне і сповнене щастям життя дорожче за будь-що інше.

Зустрічайте нове місце для життя від творців NEW YORK Concept House та CHICAGO Central House! Будинок, який поєднує в собі унікальність, загадковість та аристократичний дух. RESIDENT Concept House – він такий один!

Пропозиції

Вигідні пропозиції - ловіть момент!

На жаль немає пропозицій.