ЧОМУ КЛІЄНТИ ОБИРАЮТЬ НАС

Ми – уособлення надійності

Будучи створеною в 1995 році, компанія «DОМ» є однією з небагатьох компаній, що стояли біля витоків формування ринку нерухомості України. Ми пережили безліч спадів та підйомів ринку, дію руйнівних та позитивних законодавчих норм та практик. Це виробило в нас особливу акуратність, обережність і здатність передбачати розвиток подій щодо операцій з нерухомістю. Найважливішим досягненням компанії «DОМ» є те, що незважаючи на високу злочинність 90-х, кризу 98-го, елітацентрівські афери 2006 та кризу 2008-го, 100% наших клієнтів є задоволеними результатами співпраці з нами. Саме це є свідченням найвищої проби нашої надійності.

Ми – професіонали своєї справи

Початок роботи в буремні 90-ті змусив нас діяти як приватна детективна агенція з вивчення історії кожного окремого об'єкта нерухомості. Тому ніхто не вміє дослідити історію об'єктів нерухомості краще за нас, ніхто не знає підводні камені в угодах з нерухомістю краще за нас. Ми одна з небагатьох агентств нерухомості на ринку України, яка збирає статистичні дані за реальними цінами угод. Саме тому ніхто не знає поточну динаміку реальних цін, краще за нас. І ніхто не вміє визначати реальну ціну на об'єкт нерухомості точніше, ніж ми. Зрештою, ми оформляємо багато операцій із нерухомістю. Саме тому ніхто не знає краще за нас усіх процедур, інстанцій, реєстрів, довідок і практик, що забезпечують надійність угод з нерухомістю.

Ми вміємо дбати про наших клієнтів

Християни вірять, що любов змінить світ. Буддисти кажуть, що хороше ставлення до людей, це ланцюгова реакція, яка змінює суспільство. На цьому побудовано концепцію нашого агентства. Ми віримо, що турбота, яку ми надаємо нашим клієнтам, обов'язково повернеться до нас у вигляді гарного ставлення, подяки та нових вдячних клієнтів. І це працює. Ми не з чуток знаємо, як складно знайти турботливого та професійного ріелтора в Україні. Із сотень у нас залишаються одиниці. Ми робимо все, щоб їх поєднували професійний підхід та турбота про клієнтів. Знайте, нести турботу про вас – місія нашої команди ріелторів.Історія компанії

Переходьте по червоним крапкам і читайте нашу історію...
1995 рік
Заснування агентства

1995 рік — став роком заснування компанії «ДОМ» — нового агентства нерухомості. Вже на початку 1996 року наша компанія увійшла до п'ятірки фірм-лідерів за кількістю оформлень договорів купівлі-продажу нерухомості на Київській Універсальній Біржі.

До кінця 1996 року Агентство «ДОМ» відкрило офіс на Київській Універсальній Біржі.

2000 рік
Розробка договорів про співробітництво

На загальних зборах агентств нерухомості Київської Універсальної Біржі Агентством "ДОМ" було висунуто ідею використання договорів про співпрацю між агентствами нерухомості, які є посередниками в одній угоді купівлі-продажу. А також надані розроблені в Агентстві "ДОМ" макети договорів.

Невдовзі після цього використання договорів про співпрацю між агентствами нерухомості стало загальноукраїнською практикою.

2000 рік
Котирування об'єктів на КУБ(і)

Агентство нерухомості "ДОМ" у рамках співпраці з Київською Універсальною Біржею відкриває "Київське загальноміське котирування об'єктів нерухомості". Котирування являло собою великий щит, розміщений на фасаді КУБ (Київської Універсальної Біржі), де всі агентства могли організовано рекламувати об'єкти нерухомості. Це значною мірою допомагало скоординувати зусилля ріелторських фірм Києва.


2001 рік
Членство у Київському Центрі Нерухомості (КЦН)

Агентство нерухомості "ДОМ" стає членом Київського Центру Нерухомості - об'єднання агентств нерухомості, яке було створено у серпні 2000 року. Прообразом такого об'єднання стала «Біржа нерухомості «Десятинна» – зразок юридичного, інформаційного та технологічного забезпечення приватних фірм, які працюють у сфері операцій з нерухомістю.

У 2001 році Агентство "ДОМ" відкрило офіс у Київському центрі Нерухомості.

2002 рік
Вступ до Спілки Фахівців з нерухомості України (СФНУ)
Агентство нерухомості "ДОМ" стало членом Спілки Фахівців з нерухомості України - громадської організації, створеної у 2007 році і яка є професійною спільнотою українських ріелторських компаній. Сфера діяльності: сприяння розвитку ринку нерухомості, підвищення професійного рівня учасників ринку нерухомості.
2003 рік
Вступ до Асоціації фахівців з нерухомості України

Три ріелтори Агентства нерухомості "ДОМ" стають асоційованими членами "Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України". Таким чином виконано вимогу для вступу до цієї організації Агентства "ДОМ".

Асоціація бере активну участь у розробці законопроекту "Про ріелторську діяльність", «Національні стандарти ріелторської діяльності» та інших нормативних та законодавчих актів, що регламентують роботу ринку нерухомості.


2015 рік
Відкриття офісу на вул. Велика Житомирська
Агентство нерухомості "ДОМ" відкриває новий офіс за адресою м.Київ, вул. Велика Житомирська 6/11 (перехрестя з вулицею Володимирською). Нова дислокація дуже зручна для працівників агентства та клієнтів: піша доступність від двох станцій метро "Майдан Незалежності" та "Золоті Ворота" ", зручний приватний паркінг.
2016 рік
Агентство «ДОМ» увійшло до двадцятки найкращих ріелторських компаній України

6 грудня 2016 року у Києві відбувся V Національний форум «Нерухомість України», який відвідали представники всіх найбільших агенцій нерухомості України.

Цей рейтинг проводиться з 2006 року і ставить за мету виявлення найкращих фахівців ринку нерухомості та популяризацію професії ріелтора. Щорічно рейтингова комісія визначає 20 найкращих операторів ринку нерухомості та нагороджує їх спеціальними призами.

Агентство «ДОМ» увійшло до двадцятки найкращих, вітаємо!

2019 рік
Агентство "ДОМ" на 11 місці у XIV національному рейтингу України

СПІЛКА ФАХІВЦІВ З НЕРУХОМОГО МАЙНА УКРАЇНИ (СФНУ) при підтримці Генерального СПОНСОРА: Медіагрупа «Аviso» 12 грудня 2019 року провели нагородження у XIV Національному рейтингу «Найкращі ріелторські компанії України 2019» та Конкурсі «Професійне визнання 2019».

Кращі агентства нерухомості України нагороджувалися призами авторства заслуженого художника України Станислава Кадочникова.

Вітаємо Агентство Нерухомості “ДОМ” з 11 місцем у XIV Національному рейтингу «Найкращі ріелторські компанії України 2019»!!!!

2020 рік
АН ДОМ на почесному 7 місці в Національному Рейтингу України
11.12.2020 року відбулися онлайн урочистості в рамках ІХ Національного форуму «Нерухомість України» та підведення підсумків XV Національного Рейтингу «Кращі ріелторські компанії України» та Конкурсу «Професійне визнання» 2020.

Ліцензії та нагороди

Ми пишаємося нашою компанією

Відгуки

Ми пишаємося нашою роботою
Валерия Богдан
Добрый день. Хочется выразить благодарность за отличную работу агентства. Сотрудничали с Наталией Паршиковой - надёжный и грамотный риелтор! Всё было оперативно и профессионально, человек приятный как в общении так и в работе:) Рекомендую ваше агенство знакомым и безумно благодарны за удачные сделки!
Людмила
Хочу выразить огромную благодарность агенству «Дом» и в частности агенту Натальи Манелюк за высокий профессионализм. Наталья помогла мне очень быстро собрать весь пакет документов, сопровождала меня на всех этапах подготовки к продаже Квартиры, помогла Решить все вопросы и совершить сделку  в очень короткий срок. Буду теперь советовать своим знакомым работать по вопросом сделок с Недвижимостью только с вашим агенством!
Жанна
Хочу оставить отзыв о настоящем профессионале  и  хорошем человеке Манелюк Наталье, к которой обратилась по рекомендации друзей. На всех этапах подготовки сделки она очень доходчиво и грамотно объясняла какие документы  в какие сроки необходимо подготовить и сама отслеживала весь процесс, все возникающие вопросы решались быстро и профессионально. Наталья умеет устанавливать контакт с людьми,  морально поддерживает, что иногда бывает очень важно. Рекомендую обращаться, хороший результат - гарантирован.
Людмила
Добрый день. Покупали недвижимость через агентство "Дом". Сделка , в силу определенных обстоятельств со стороны продавца, была растянута во времени, но сотрудники агентства всё сделали профессионально. По нашему объекту работала Наталья Скачкова. Очень толерантный, грамотный и ответственный специалист! Всегда на связи, всё подскажет, всё разъяснит грамотно, до конца доводит все аспекты сделки, всё проверяет. Рекомендую данного специалиста и агентство!
Юрій, вчений, Продавец квартиры, м.Київ

Мне помогли продать участок земли под Киевом. Рассказали все нюансы при подготовке документов, предупредили о возможных проблемах при общении с госорганами, которые оформляют документацию. На самой сделке было полное сопровождение брокера. Приятно работать с опытными и ответственными людьми. Спасибо!

Тихон, підприємець Покупатели квартиры, м.Київ

Много лет подряд пользуюсь помощью компании «DOM» для приобретения недвижимости для меня и моей семьи. Продолжаю консультироваться для принятия важных инвестиционных решений. Благодарен за неизменно душевное отношение ко мне, как к клиенту и профессионализм в отношении мельчайших нюансов сделок. Надеюсь на дальнейшее плодотворное сотрудничество.

Олена, вчитель Покупатель квартиры, м.Кам`янець-Подільський

В агенстві нерухомості «ДОМ» мені прийшлось купляти 2 квартири — для подруги у 2009 році і для сина у 2011. Про роботу агенції скажу коротко: "Працюють максимально чесно з усіма вимогами замовника".


Партнери

З нами співпрацюють кращі компанії
Kredo Bank
address.ua
ЖК Метрополис
minfin.ua
Асоціація Фахівців з нерухомості України
DOM RIA
Группа компаний DIM
SAGA DEVELOPMENT
olx.ua