Подготовка к покупке квартиры

Як краще продати та купити нерухомість

Купівля нерухомості – не щоденне придбання. Щоб уникнути розчарувань у новому придбанні, перш ніж купити нерухомість необхідно звернути увагу на наступні моменти.

Попередній договір

Обговоріть подробиці

Безпека угоди

При купівлі нерухомості через агентство  - підписується попередній договір, в якому обумовлюються багато важливих моментів і передаються обумовлені суми (іноді його називають завдаток). З моменту внесення задаткової суми нерухомість не рекламується. У попередньому договорі прописується схема оплати нерухомості, строки проведення правочину, терміни фізичного та юридичного звільнення нерухомості, які документи будуть представлені покупцям. Ці важливі деталі часто обмовляються безпосередньо перед підписанням попереднього договору, постарайтеся до цього моменту орієнтуватися за термінами в які Вам необхідно в'їхати в нове житло.

Попередній договір має бути підписаний особисто власником житла, а якщо власників кілька, то особисто всіма власниками житла. Якщо з боку продавця виступає представник за довіреністю, зважте всі "за" та "проти" такого варіанту, попросіть присутності власника на підписанні основного договору нотаріуса. Бувають ситуації, коли продаж за довіреністю справді виправданий.

Остаточний договір купівлі-продажу оформляється у нотаріуса. Про те, які документи потрібно підготувати та взяти з собою на угоду, Вас проінформує ріелтор, який займається Вашим об'єктом. Поставтеся до цих рекомендацій серйозно. Нотаріус не зможе оформити договір купівлі-продажу за відсутності деяких документів, які Ви можете вважати "не важливими".

Фахівці з безпеки радять не розповідати стороннім людям подробиці того, коли і куди Ви збираєтеся їхати на підписання основного договору купівлі-продажу. Пам'ятайте, що як би чистими не були наміри Ваших знайомих, вони можуть ненароком розповісти про це іншим особам. Дотримуйтесь правил елементарної безпеки та Ваші угоди купівлі-продажу проходитимуть без неприємних сюрпризів.


Дивитися все послуги


Пропозиції по услузі
17 Марта 2023
Площа (заг/житл/кух), м2: 55/—/—
Кількість кімнат: 2
Поверх: 3/4
в вибране
 
17 Марта 2023
Площа (заг/житл/кух), м2: 175/—/—
Кількість кімнат: 5
Поверх: 15/16
в вибране
 
16 Марта 2023
Площа (заг/житл/кух), м2: 62/—/—
Кількість кімнат: 2
Поверх: 7/20
в вибране
 
16 Марта 2023
Площа (заг/житл/кух), м2: 43/20.1/8.2
Кількість кімнат: 1
Поверх: 5/9
в вибране
 
27 Февраля 2023
Площа (заг/житл/кух), м2: 58/34/8
Кількість кімнат:
Поверх: 8/16
в вибране