Вигідний продаж квартири на ваших умовах

Як краще продати та купити нерухомість
  1. Розпочати підготовку до продажу квартири необхідно з підготовки пакета документів. Перш ніж приступати до продажу квартири, бажано звернутися в агентство нерухомості за консультацією.
  2. Щоб вигідніше продати квартиру, необхідно надати їй охайного товарного вигляду. Не варто робити євроремонт, так як витрати на його вкладення під час продажу квартири не окупляться. Бажано освіжити стелю, двері, стіни, можна поклеїти нові шпалери, щоб приміщення виглядало світлішим, а значить і просторішим.
  3. У квартирі має бути прибрано та свіжо. Очистіть приміщення від непотрібних речей, приберіть мотлох з балкона, можна навіть вивезти частину меблів, щоб квартира здавалася більш просторою. Вимийте вікна, так у кімнати надходитиме більше світла, і вона здаватиметься світлішою.
  4. Усуньте всі неприємні запахи, особливо у ванній та туалеті. Чиста сантехніка та нейтральний запах у санвузлі відіграють велику роль у створенні позитивного враження у потенційного покупця.
  5. Якщо ваші вікна виходять на гучну автомагістраль, то краще влаштовувати перегляди, коли машин менше, наприклад, у вихідні дні. Вікна краще закрити, щоб звести звук до мінімуму.

Перше враження про житло починається з під'їзду, тому проведіть прибирання у під'їзді.

Якщо квартира знаходиться в будинку старої будівлі, невеликий косметичний ремонт на сходовому майданчику трохи збільшить її ринкову вартість. У будь-якому випадку охайний під'їзд справить сприятливе враження на Покупця.

У день огляду зробіть вологе прибирання у кімнатах, добре провітріть квартиру. Якщо Покупець приїжджає на машині, заздалегідь знайдіть для нього місце для паркування. Так Ви схильні до себе Покупця.

В цілому, найточнішу оцінку квартири Вам дасть ріелтерська компанія, тому звертайтесь до агентств нерухомості.


Дивитися все послуги