Згода на обробку персональних даних

Цим Ви підтверджуєте свою згоду на обробку компанією Агентство Нерухомості DОМ персональних даних: збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, передачу виключно для продажу програмного забезпечення на Ваше ім'я, як це описано нижче, блокування, знеособлення, знищення.

Компанія Агентство Нерухомості DОМ гарантує конфіденційність одержуваної інформації. Обробка персональних даних здійснюється з метою ефективного виконання замовлень, договорів та інших зобов'язань, прийнятих компанією Агентство Нерухомості DОМ як обов'язкові до виконання.

У разі необхідності надання Ваших персональних даних правовласнику, дистриб'ютору або реселеру програмного забезпечення з метою реєстрації програмного забезпечення на Ваше ім'я, Ви даєте згоду на передачу Ваших персональних даних. Компанія Агентство Нерухомості DОМ гарантує, що правовласник, дистриб'ютор чи реселлер програмного забезпечення здійснює захист персональних даних на умовах, аналогічних викладеним у Політиці конфіденційності персональних даних.

Ця згода поширюється на наступні Ваші персональні дані: прізвище, ім'я та по батькові, адресу електронної пошти, адресу доставки замовлень, контактний телефон, платіжні реквізити.

Термін дії згоди є необмеженим. Ви можете в будь-який момент відкликати цю згоду, надіславши письмове повідомлення на адресу: м.Київ, вул. В.Житомирська 6/11
+38 098 858 28 70 - Viber, Kievstar з позначкою «Відкликання згоди на обробку персональних даних».

Звертаємо вашу увагу, що відкликання згоди на обробку персональних даних спричиняє видалення Вашого облікового запису з Інтернет-сайту, а також знищення записів, що містять Ваші персональні дані, в системах обробки персональних даних компанії Агентство Нерухомості DОМ, що може унеможливити користування інтернет-сервісами компанії Агентство Нерухомості DОМ.

Гарантую, що подана мною інформація є повною, точною та достовірною, а також що при поданні інформації не порушуються чинне законодавство України, законні права та інтереси третіх осіб. Вся подана інформація заповнена мною щодо себе особисто.

Ця згода діє протягом усього періоду зберігання персональних даних, якщо інше не передбачено законодавством України.

Використання електронних адрес, що є персональними даними, також потребує згоди суб'єктів персональних даних.