Новий Автограф

Киев, улица Генерала Жмаченко, 26
Забудовник DIM забудовник. Наш ключовий принцип розвитку – techumanity, система задоволення потреб людини за допомогою технологій. Архітектура, технології та сервіс – це основоположні складові, які ми використовуємо для покращення вашого життєвого простору. Ми рухаємося від забудови території до створення просторів для життя, від розширення міст до їх перетворення.
Предложений 2

Виняткової краси будинки Житлового комплексу «Новий Автограф» розташовані в одному з наймальовничіших куточків Дніпровського району столиці. Відвідайте його хоча б раз і зрозумійте, що це – місце, куди хочеться повертатися знову й знову.

Район, де розташований Житловий Комплекс «Новий Автограф», має розвинуту інфраструктуру – тут працюють безліч магазинів, ТРЦ, медичних та навчальних закладів, кафе та ресторанів, салонів краси, відділень банків та інших корисних сервісів.
  • Фасад Вентильований навісний, з використанням керамограніту
  • Віконні конструкціï Металопластикові, з 2-камерним енергозберігаючим склопакетом
  • Утеплювач фасаду Мінеральна вата Rockwool товщиною від 150 мм
  • Балконні блоки 5-камерний металопластиковий профіль Windom DeLuxe та 1-камерний енергозберігаючий склопакет
  • Технологія будівництва Монолітна-каркасна
  • Опалення Індивідуальні електрокотли
  • Зовнішні стіни Керамічна цегла
  • Ліфти OTIS – швидкісні, безшумні, з технологією плавного ходу
  • Введення в експлуатацію ІV квартал 2021
Радимо почитати: Технические характеристики новостроек на примере ЖК Новый Автограф, на что обратить внимание.

Власна інфраструктура

Ми знаємо, що ваш найцінніший ресурс – це час. Саме тому у комплексі для життя «Новий Автограф» буде все, що вам необхідно у повсякденні: від свіжої випічки до банківських послуг.

Власна інфраструктура розміститься на перших поверхах комплексу – поруч з вами магазин, салон краси, аптека, ресторан, пекарня, відділення пошти та банку.

Неповторна архітектура

В основу архітектурної концепції комплексу для життя «Новий Автограф» ми заклали прагнення створити ідеальний з точки зору комфорту, затишку і якості життєвий простір. Відмінною особливістю концепції є використання навісного вентильованого фасаду із високоякісного керамограніту, а просторі панорамні вікна подарують мальовничі краєвиди на парк з озерами та ліс і заповнять вашу домівку сонячним світлом.

Подвір'я без авто

Проектуючи комплекс для життя

«Новий Автограф», ми потурбувалися про найголовніше – ваш комфорт і безпеку.

Заради цього ми вирішили реалізувати концепцію внутрішнього подвір'я за принципом громадського простору – для людей, а не автівок.

Доступ до внутрішнього двору – лише для мешканців комплексу та ваших гостей, а доступ для інших авто буде обмежений.

Закрита територія

Мій дім – моя фортеця. Керуючись цим твердженням, ми проектували комплекс для життя «Новий Автограф» із закритою територією та контролем доступу.

Підземний паркінг з контролем доступу

Для автовласників у комплексі для життя «Новий Автограф» передбачений підземний паркінг з контролем доступу на 157 місць для автомобілей та 6 місць для мототранспорту. Він перебуватиме під цілодобовою охороною та відеонаглядом. Зручним є те, що до паркінгу можна спутитися ліфтом з вашого поверху, що значно зекономить ваш час та точно стане у нагоді, коли на вулиці сніг чи дощ.

Також ми подбали і про ваших гостей, котрі будуть приїжджати до вас. Ми передбачили спеціально виділені «кишені» для гостьового паркінгу, що будуть розташовані поруч з комплексом і відокремлені від смуг транспортного руху.
newavtograf_006_plan.jpg

Пропозиції

Вигідні пропозиції - ловіть момент!